Допомога силам АТО

Речі для багажників

Раді вітати вас в каталозі речей для багажників!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на речі для багажників від таких популярних виробників, як Mont Blanc або THULE.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу речей для багажників та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити речі для багажників за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані речі для багажників за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на речі для багажників за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

THULE One Key System TH-544

0 голосів
Середня ціна: 899 грн.

THULE Набор замков One Key System(4 личинки, 2 ключа) TH-544 - Замки Система THULE One Key System В комплекте: - 4 личинки - 2 ключа

PERUZZO PZ 364 T-CAVE

0 голосів
Середня ціна: 340 грн.

Peruzzo PZ 364 T-CAVE - адаптер для велокреплений Peruzzo PZ 364 T-адаптер T-CAVE велокрепления к поперечинам - комплект переходников, необходимых для закрепления велокрепления на багажнике в Т-слот.

PERUZZO PZ 365 LOCKING KNOB

0 голосів
Середня ціна: 400 грн.

Peruzzo PZ 365 LOCKING KNOB - ручка Ручка-барашек с замком для креплений Peruzzo

PERUZZO PZ 395 WOMAN-MAN

0 голосів
Середня ціна: 500 грн.

Peruzzo PZ 395 WOMAN-MAN - адаптер Переходник для велосипедных рам Peruzzo PZ 395 WOMAN-MAN. Телескопическая функция для установки велосипедов с нестандартными рамами, женских велосипедов и BMX. Облегчает установку велосипеда на багажник.

PERUZZO PZ 955 RUBBER COVER HOOKS FOR FIXED SYSTEM

0 голосів
Середня ціна: 198 грн.

Peruzzo PZ 955 RUBBER COVER HOOKS FOR FIXED SYSTEM - фиксатор В комплекте 2 шт. Фиксатор, который обеспечивает фиксацию верхней части велокрепления к кузову автомобиля. Подходит для креплений: Milano, Venezia, Padova

PERUZZO PZ 693/C SHORT 3D ARM

0 голосів
Середня ціна: 580 грн.

Peruzzo PZ 693/C SHORT 3D ARM - адаптер Размер: SHORT Адаптер для фиксации велосипеда в велокреплении, двигающийся в трех направлениях (3D). Для первого велосипеда.

PERUZZO PZ 693/M MEDIUM 3D ARM

0 голосів
Середня ціна: 600 грн.

Peruzzo PZ 693/M MEDIUM 3D ARM - адаптер Размер: MEDIUM Адаптер для фиксации велосипеда в велокреплении, двигающийся в трех направлениях (3D). Для второго велосипеда.

PERUZZO PZ 693/G LONG 3D ARM

0 голосів
Середня ціна: 620 грн.

Peruzzo PZ 693/G LONG 3D ARM - адаптер Размер: LONG Адаптер для фиксации велосипеда в велокреплении, двигающийся в трех направлениях (3D). Для третьего велосипеда.

PERUZZO PZ 373/A 4X4 ALU для креплений STELVIO

0 голосів
Середня ціна: 1 500 грн.

Peruzzo PZ 373/A 4X4 ALU основа для креплений STELVIO Материал основы: алюминий Требуется для установки креплений STELVIO (374/A, 375/A, 376/A).

THULE TH-5603

0 голосів
Середня ціна: 519 грн.

THULE TH-5603 - Прокладки для перевозки виндсерфинга Мягкие валики из прессованного пенопласта THULE TH-5603 с виниловым покрытием для аккуратной транспортировки. Они предохраняют доски или лодки от повреждений и царапин. Комплектация: 2 валика, черного цвета.