Допомога силам АТО

Автомагнітоли

Ласкаво просимо до каталогу автомагнітол!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, База Автозвука, 5ok.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на автомагнітоли від таких популярних виробників, як Orion, Alpine або JVC.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу автомагнітол та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, пікова потужність, кількість лінійних виходів, діагональ дисплея ("). Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати автомагнітоли за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані автомагнітоли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на автомагнітоли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Pioneer FH-X380UB

0 голосів
Середня ціна: 2 790 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Alpine UTE-92BT

0 голосів
Середня ціна: 4 299 грн.

Операционная система: null / Формфактор: 1 DIN (универсальная) / Дисплей: 13 сегментов RGB ЖК дисплей, 1 линии / FM-тюнер: есть

Pioneer FH-X730BT

0 голосів
Середня ціна: 4 380 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Kenwood DPX-M3100BT

0 голосів
Середня ціна: 4 850 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть / Установленные карты навигации: нет

Де купити?

1bt.com.ua
13 026 грн.

Pioneer AVH-Z5100BT

0 голосів
Середня ціна: 14 088 грн.

Описание DVD/USB автомагнитолы Pioneer AVH-Z5100BT с BluetoothМультимедийная система AVH-Z5100BT воспроизводит аудиофайлы с очень высоким качеством звукопередачи. Также устройство может использоваться для воспроизведения различного видео контента.Особенности Pioneer AVH-Z5100BTДанная магнитола...

Pioneer SPH-10BT

0 голосів
Середня ціна: 3 720 грн.

Pioneer DEH-S310BT

0 голосів
Середня ціна: 3 150 грн.

Формфактор: 1 DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Pioneer MVH-S410BT

0 голосів
Середня ціна: 3 270 грн.

Формфактор: 1 DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Pioneer MVH-S610BT

0 голосів
Середня ціна: 4 080 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Pioneer MVH-G110

0 голосів
Середня ціна: 3 780 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: 6.2 сенсорный / FM-тюнер: FM/AМ