Допомога силам АТО

Автомагнітоли

Ласкаво просимо до каталогу автомагнітол!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, База Автозвука, 5ok.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на автомагнітоли від таких популярних виробників, як Orion, Alpine або JVC.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу автомагнітол та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, пікова потужність, кількість лінійних виходів, діагональ дисплея ("). Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати автомагнітоли за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані автомагнітоли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на автомагнітоли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Alpine UTE-92BT

0 голосів
Середня ціна: 4 299 грн.

Операционная система: null / Формфактор: 1 DIN (универсальная) / Дисплей: 13 сегментов RGB ЖК дисплей, 1 линии / FM-тюнер: есть

RS Wheels ADL-107 Toyota Corolla NEW

0 голосів
Середня ціна: 9 355 грн.

Год выпуска авто: от 2016 / Дисплей: 10.1 / Встроенный GPS-приемник: есть

Fantom FP-302 Black/Green

0 голосів
Середня ціна: 360 грн.

Автомагнитола Fantom FP-302 Black/Green Монтажный размер: 1DIN Передняя панель: несъемная Поддержка аудиоформатов: MP3, WMA Интерфейс: SD/USB/AUX.

JVC KD-X352BT

0 голосів
Середня ціна: 2 650 грн.

JVC KD-X352BT - Автомагнитола Монтажный размер: 1DIN Носители: USB Форматы: MP3, WMA, WAV, FLAC Панель: съемная.

Alpine UTE-200BT

0 голосів
Середня ціна: 3 199 грн.

Формфактор: 1 DIN (универсальная) / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть / Установленные карты навигации: нет

Де купити?

1bt.com.ua
7 966 грн.

Pioneer AVH-Z1100DVD

0 голосів
Середня ціна: 9 383 грн.

Описания для Автомагнитола Pioneer AVH-Z1100DVD пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Pioneer MVH-S410BT

0 голосів
Середня ціна: 3 270 грн.

Формфактор: 1 DIN / Дисплей: Текстово-символьный / FM-тюнер: есть

Pioneer MVH-G210BT

0 голосів
Середня ціна: 4 620 грн.

Формфактор: 2DIN / Дисплей: 6.2 / FM-тюнер: FM/AМ

Pioneer AVIC-F960BT

0 голосів
Середня ціна: 15 260 грн.

4x50 Вт, Тюнер (FM, СВ), CD, DVD, MP3, CD-Audio, DVD-Video, MP3, MPEG4, WMA, AAC, JPEG, Bluetooth, аудио, PreAmp сабвуфер, видео композитный, видео композитный, USB, многоцветный, сенсорный, моторизированный дисплей, диагональ: 6,1", 2 DIN

Shuttle SUD-395

0 голосів
Середня ціна: 992 грн.

4x50 Вт, Тюнер (FM), MP3, MP3, WMA, аудио, USB, монохромный дисплей, 1 DIN