Допомога силам АТО

Свічи запалювання

Вітаємо вас у каталозі свіч запалювання!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на свічи запалювання від таких відомих виробників, як DENSO або Bosch.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу свіч запалювання та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати свічи запалювання за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані свічи запалювання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на свічи запалювання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

BERU Z173

0 голосів
Середня ціна: 276 грн.

Свеча зажигания (14 FGR-8 KQU EA 1,6)

BERU Z286

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Свеча зажигания

DENSO IW20TT

0 голосів
Середня ціна: 265 грн.

Свеча зажигания

DENSO ITV22

0 голосів
Середня ціна: 295 грн.

Свеча зажигания Denso 5340

BERU Z230

0 голосів
Середня ціна: 236 грн.

Свеча зажигания (14 KR-6 KPUV02)

NGK ILFR6A

0 голосів
Середня ціна: 212 грн.

NGK ILFR6A - свеча зажигания Тип свечи (количество боковых электродов): одноэлектродная Диаметр резьбы свечи, мм: 14 Длина резьбы свечи, мм: 26,5 Материал центрального электрода: платина/иридий/серебро/иттрий Размер зева гаечного ключа, мм: 16 Момент затяжки, Нм: 28

Champion OE207

0 голосів
Середня ціна: 201 грн.

Свеча зажигания

DENSO ITV20TT

0 голосів
Середня ціна: 306 грн.

Свеча зажигания

DENSO Y31FERC

0 голосів
Середня ціна: 291 грн.

Свеча зажигания

DENSO PQ20R8

0 голосів
Середня ціна: 197 грн.

Свеча зажигания