Допомога силам АТО

Присадки до мастила

Раді вітати вас в каталозі присадок до мастила!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Axxa.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на присадки до мастила від таких відомих виробників, як Liqui Moly.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу присадок до мастила та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити присадки до мастила за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані присадки до мастила за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на присадки до мастила за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Nanoprotec Active бензин 90мл

0 голосів
Середня ціна: 400 грн.

Nanoprotec Active бензин 90мл - Присадка в моторное масло Тип: Присадка в моторное масло Объем: 90 мл Дополнительно: Ультрасовременная присадка Nanoprotec Active Бензин предназначена для обработки бензиновых и газовых двигателей всех легковых автомобилей, в том числе и малых грузовиков с...

XADO 1 STAGE XA 10024

0 голосів
Середня ціна: 945 грн.

XADO 1 STAGE XA 10024 - Ревитализант для бензиновых и дизельных двигателей Объем: 27 мл Ревитализант XADO 1 Stage для двигателя инновационный продукт третьего поколения ревитализантов XADO, открывающий новые возможности защиты и восстановления узлов двигателя.

Hi-Gear HG2250

0 голосів
Середня ціна: 250 грн.

HI-GEAR HG2250 - Комплекс суперприсадок к маслу (444 мл) Стабилизирует вязкость масла, предотвращает прорыв газов в картер, повышает компрессию, удаляет масляные, смолистые отложения, осадок и нагар. Снижает расход масла на угар. Содержит SMT2 Совместим со всеми типами масел. Объем: 444 мл

Liqui Moly Cera Tec 0,3 л 3721

0 голосів
Середня ціна: 837 грн.

LIQUI MOLY Cera Tec 0,3 л 3721 - Промывка двигателя Основа: микрокерамика на основе нитрида бора Цвет: светло-желтый Величина керамических частичек: большинство < 0,5 µm Термическая стабильность: до +1200°C Плотность при 20°C: 0,89 – 0,90 г/см³ Температура вспышки: 200°C Предел текучести: -20°C

Liqui Moly MoS2 0,3л 1998

0 голосів
Середня ціна: 303 грн.

LIQUI MOLY с MoS2 0,3л - Антифрикционная присадка в моторное масло Тип: присадка для масла Тип двигателя: бензин, дизель Объєм: 0,3 л Дополнительно: создает дополнительный слой, снижает трение

Hi-Gear HG2241

0 голосів
Середня ціна: 170 грн.

Hi-Gear HG2241 - Стабилизатор вязкости масла Объем: 355 мл Используется для стабилизации вязкости масла при нагреве, предотвращения падения давления в системе смазки, повышения компрессии. Снижает угар масла, дымление и шумность работы двигателя.

Hi-Gear HG2243

0 голосів
Середня ціна: 212 грн.

Hi-Gear HG2243 - Комплекс суперприсадок к маслу Емкость: 444 мл Рекомендуется при эксплуатации автомобилей в условиях городского цикла, в такси, при езде по пыльным дорогам, при буксировке прицепа.

Hi-Gear HG2249

0 голосів
Середня ціна: 249 грн.

Hi-Gear HG2249 - Комплекс суперприсадок к маслу для новых двигателей (содержит SMT2) Емкость: 444 мл Позволяет продлить срок эксплуатации моторного масла. Рекомендован для автомобилей с пробегом до 100 тыс. км.

Hi-Gear HG2253

0 голосів
Середня ціна: 258 грн.

Hi-Gear HG2253 - Комплекс суперприсадок к маслу. Предназначен для дизельных двигателей (содержит SMT2) Емкость: 444 мл Предназначен для дизельных двигателей с различной степенью износа. Улучшает пуск двигателя, динамику и приемистость автомобиля. Уменьшает расход топлива. Увеличивает срок службы...

Liqui Moly OIL-ADDITIV 0,125л 3901

0 голосів
Середня ціна: 225 грн.

LIQUI MOLY OIL-ADDITIV 0,125л 3901 - Антифрикционная присадка Объем: 0,125 л Liqui Moly Oil Additiv является коллоидной суспензией твердой смазки на основе дисульфида молибдена (MoS2) в минеральном масле.