Допомога силам АТО

Догляд за склом, омивачі

Вітаємо вас у каталозі догляду за склом, омивачів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на догляд за склом, омивачі від таких відомих виробників, як XADO, ORGANIC purity або Liqui Moly.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу догляду за склом, омивачів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити догляд за склом, омивачі за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані догляд за склом, омивачі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на догляд за склом, омивачі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Turtle Wax Liquid Fire T4042 -80С 1л

0 голосів
Середня ціна: 72 грн.

TURTLE WAX Liquid Fire T4042 -80С 1л - Омыватель стекла Объем: 1 л Температура замерзания: - 80

ORGANIC purity -20°С, 4л цитрус

0 голосів
Середня ціна: 73 грн.

ORGANIC purity -20°С цитрус 4л - Омыватель стекла зимний Зимний омыватель стекла с ароматом цитруса Тип: незамерзающие Емкость, л: 4 Зимняя жидкость в бачок стеклоомывателя до -20°С Запах - цитрус.

ORGANIC purity -20°С, 1л цитрус

0 голосів
Середня ціна: 21 грн.

Organic purity -20°С цитрус 1л - Омыватель стекла зимний Зимний омыватель стекла с ароматом цитруса Тип: незамерзающие Емкость, л: 1 Зимняя жидкость в бачок стеклоомывателя до -20°С Запах - цитрус.

Liqui Moly Scheiben Frostschutz 8806 -27°С 4л

0 голосів
Середня ціна: 216 грн.

LIQUI MOLY Scheiben Frostschutz -27°С 8806 4л - Омыватель стекла зимний Бренд: LIQUI MOLY Объем: 4л.

Verylube Антилед XB 40063 550мл

0 голосів
Середня ціна: 81 грн.

VERYLUBE Антилед XB 40063 550мл - Средство для удаление ледовой корки Объем: 550 мл Средство для удаления ледовой корки и размораживания замков Применяется для удаления ледовой корки на ветровом стекле автомобиля.

Аляsка -20С фруктовый 5л

0 голосів
Середня ціна: 102 грн.

Аляsка -20С фруктовый 5л - Омыватель стекла Объем: 5 л Температура кристализации: -20 Низкозамерзающая жидкость для эффективной очистки лобового стекла от льда, снега, дорожной пыли, копоти, грязи. Обезжиривает рабочую поверхность щеток стеклоочистителя и лобового стекла.

Аляsка -20С цитрус 5л

0 голосів
Середня ціна: 102 грн.

Аляsка -20С цитрус 5л - Омыватель стекла Объем: 5 л Аромат: цитрусовый Температура кристализации: -20 Низкозамерзающая жидкость для эффективной очистки лобового стекла от льда, снега, дорожной пыли, копоти, грязи.

ABRO WD 400 326г

0 голосів
Середня ціна: 79 грн.

ABRO WD 400 326г - Размораживатель для окон Вес: 326 г Способствует быстрому таянию льда, инея и снега на лобовых стеклах, дворниках, обледенелых дверях и замках. Не воспламеняется Хорошо распыляется

Дорожная карта яблоко 5л.

0 голосів
Середня ціна: 35 грн.

Дорожная карта 306 Яблоко 5л- омыватель летний Объем: 5л

Аляsка КОНЦЕНТРАТ ягода 1л

0 голосів
Середня ціна: 24 грн.

Аляsка ягода 1л - Омыватель стекла Сезон: лето Объем: 1 л Запах: лесная ягода Концентрация: концентрат, перед применением рекомендуется разбавить дистиллированной водой (1:5)