Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких База Автозвука, Axxa.com.ua, 130.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як SHERIFF, Convoy або TEC.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Convoy BP-4

0 голосів
Середня ціна: 149 грн.

Convoy BP-4 - Блок обхода иммобилайзера

Pandect IS-650

0 голосів
Середня ціна: 6 115 грн.

Производитель: Pandect / Тип: иммобилайзер

Convoy CANTEC-F2

0 голосів
Середня ціна: 1 920 грн.

    Can шина для автосигнализации Convoy Cantec-F2 Can шина Convoy Cantec-F2 - универсальный интерфейс CAN-шины Convoy CANTEC-F2, предназначенный для подключения автосигнализации iGSM-003 (и других GSM-систем Convoy) к шине CAN автомобиля. Модуль определяет автомобиль и...

Challenger 7000

0 голосів
Середня ціна: 1 576 грн.

Брелок к сигнализации Challenger 7000 Тип: односторонний.

Pandect IS-670

0 голосів
Середня ціна: 6 115 грн.

Производитель: Pandect / Тип: иммобилайзер

Convoy PC-USB

0 голосів
Середня ціна: 371 грн.

    HID-устройство Сonvoy PC USB Сonvoy PC USB - HID-устройство, в виде USB-флешки, для удобного и быстрого дистанционного программирования охранных систем Convoy BP-140/BP-300 и Niteo FX-3/FX-5. Инструкция Для дистанционного программирования функций системы удобнее...

Jaguar EZ-BETA ver.2

1 голос
Середня ціна: 1 500 грн.

Брелок JAGUAR EZ-BETA ver.2 3-кнопочный программируемый передатчик с двусторонней связью и ЖК-дисплеем. Для автосигнализации JAGUAR EZ-BETA ver.2

PIT TMS-207XL

0 голосів
Середня ціна: 650 грн.

Датчик наклона/перемещения Pit TMS-207XL Используется для обнаружения попытки подъема автомобиля с помощью домкрата для похищения колес или попытки отбуксировать автомобиль.

Convoy GPS-модуль

0 голосів
Середня ціна: 1 189 грн.

    Модуль Convoy GPSM-003 Convoy iGSM-003 - модуль GPSM-003 позволяет определить точное месторасположение автомобиля. По запросу с телефона автовладелец получает SMS-сообщение, содержащее интернет-ссылку с координатами дислокации машины (используется сервис Google Maps)....

SHERIFF BX-400M

0 голосів
Середня ціна: 345 грн.

Модуль обхода штатного иммобилайзера Sheriff BX-400M Модуль для обхода штатного иммобилайзера облегчает установку систем дистанционного запуска двигателя на автомобили, оборудованные системой RFID (radio frequency identification). Система RFID применяется на большинстве современных автомобилей.