Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких База Автозвука, Axxa.com.ua, 130.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як SHERIFF, Convoy або TEC.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Pandect IS-670

0 голосів
Середня ціна: 4 743 грн.

Производитель: Pandect / Тип: иммобилайзер

Jaguar EZ-BETA ver.2

1 голос
Середня ціна: 1 500 грн.

Брелок JAGUAR EZ-BETA ver.2 3-кнопочный программируемый передатчик с двусторонней связью и ЖК-дисплеем. Для автосигнализации JAGUAR EZ-BETA ver.2

Pandect IS-577i

0 голосів
Середня ціна: 4 123 грн.

Производитель: Pandect / Тип: иммобилайзер

PIT TMS-207XL

0 голосів
Середня ціна: 650 грн.

Датчик наклона/перемещения Pit TMS-207XL Используется для обнаружения попытки подъема автомобиля с помощью домкрата для похищения колес или попытки отбуксировать автомобиль.

PIT AMS-002

0 голосів
Середня ціна: 340 грн.

Pit AMS-002- Двухзоновый миниатюрный микроволновый датчик движения.

PIT AMS-001

0 голосів
Середня ціна: 222 грн.

Pit AMS-001 - Однозоновый миниатюрный микроволновый датчик движения