Допомога силам АТО

Додаткові речі

Раді вітати вас в каталозі додаткових речей!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Baby FULL, Axxa.com.ua, Autostudio.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на додаткові речі від таких відомих виробників, як Baby Shield, Ferli або Eurasia.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу додаткових речей та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити додаткові речі за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані додаткові речі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на додаткові речі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Recaro 3400.20900.00

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

RECARO 3400.20900.00 - Защитный коврик под автокресло Вид Аксессуары для автокресел Дополнительные характеристики Для автокресла Recaro Цвет Черный

Recaro SmartClick 5004.000.66

0 голосів
Середня ціна: 3 020 грн.

Дополнительно: для автокресел Optia, Guardia, Privia, Privia Evo

Romer 20000000081

0 голосів
Середня ціна: 1 320 грн.

ROMER 20000000081 - защитный коврик на сидение Надежная защита автокресла от скольжения, а сиденья от грязной обуви, еды и многого другого, что может повредить обивку салона.

Eurasia Winnie the Pooh (25199)

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Eurasia Winnie the Pooh (25199) - Подушка-валик Украшена объемным изображением диснеевского мультфильма о Винни Пухе и его друзьях Поддерживает голову, снимая напряжение с шеи Выполнена в форме полумесяца Игрушка имеет трехмерную объемную форму Диаметр: 20 см.

Inglesina Huggy c Isofix - Slate (AV02D6100)

0 голосів
Середня ціна: 3 729 грн.