Допомога силам АТО

Підсвітлення

Раді вітати вас в каталозі підсвітлення!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких CarSound.ua, Axxa.com.ua, GoodLamp.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на підсвітлення від таких популярних виробників, як Vizant, Matrix або LL.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу підсвітлення та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити підсвітлення за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані підсвітлення за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на підсвітлення за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

HELLA 8XU008405031

0 голосів
Середня ціна: 753 грн.

Hella 8XU008405031 - Бленда круглая Компактная модульная оптика световой сигнализации, удобна для монтажа при большой свободе выбора дизайна. Тип рассеивателя: Отражатель с рефленым стеклом. Тип кронштейна: Встраиваемый корпус. Особенности: По европейской классификации фара соответствует E1....