Допомога силам АТО

Обігрів сидінь

Раді вітати вас в каталозі обігріву сидінь!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Axxa.com.ua, База Автозвука, 130.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на обігрів сидінь від таких популярних виробників, як VITOL, Elegant або LAVITA.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу обігріву сидінь та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати обігрів сидінь за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані обігрів сидінь за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на обігрів сидінь за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Емеля УК1

0 голосів
Середня ціна: 1 361 грн.

Подогрев сидений Емеля УК1 представляет собой установочный комплект для стационарного монтажа под обшивку сидений. В комплекте 4 нагревателя.

Емеля УК2

0 голосів
Середня ціна: 1 767 грн.

Емеля УК2 На 2 сиденья, управление 2-мя кнопками с плавной регулировкой на 8 уровней нагрева,интеллектуальная защита от перегрева/временная отсечка, индикация неисправностей, плоские нагреват елементы

Емеля 1

0 голосів
Середня ціна: 300 грн.

Подогрев сидений Емеля 1 Накладной подогрев сидений Емеля на одно сиденье (1 секция), без автоматики.

Емеля 2

0 голосів
Середня ціна: 415 грн.

Подогрев сидений Емеля 2 Накладной автомобильный подогрев сидений на одно сиденье (2 секции), без автоматики.

Емеля 2 с РУ

0 голосів
Середня ціна: 694 грн.

Подогрев сидений Емеля 2 с регулятором уровня нагрева Обогреватель на сиденье со спинкой и лямками для крепления, подключается в прикуриватель 12 В. Регулируемый нагрев.

Емеля Горыныч

0 голосів
Середня ціна: 352 грн.

Подогрев сидений Горыныч Размер 88 x 48 см. Потребляемая мощность до 60 Ватт Нагреватель производится на автоматизированной производственной линии. В конструкции электрогрелки применяется нагревательный провод. Для защиты от перегрева применяется термореле.

Емеля Емелька

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Емеля Емелька - Обогреватель на детское автомобильное кресло Двойная защита от перегрева Воздухопроницаемая 3D поверхность Размер 72 x 32 см Потребляемая мощность 60 Ватт

Емеля Потапыч

0 голосів
Середня ціна: 291 грн.

Емеля Потапыч - Электрогрелка на сиденье и спинку Для защиты от перегрева применяется термореле Размер 90 x 44 см Потребляемая мощность до 60 Ватт

HEYNER 504 000

0 голосів
Середня ціна: 534 грн.

Heyner 504 000 - подогрев сидений. Питание: 12V Система подогрева: Fix Wire Safety Heating С термостатом и предохранителем Быстрая установка Надёжное крепление Для всех размеров сидений Снабжена проводом со штекером гнезда прикуривателя Небольшой расход электроэнергии (около 42Вт) длина...

LAVITA LA 140402BK

0 голосів
Середня ціна: 212 грн.

Lavita LA 140402BK - Накидка на сиденье с подогревом Цвет: черный Максимальная мощность: 60 Вт. Комплектация: 1шт.