Допомога силам АТО

Автопилососи

Вітаємо вас у каталозі автопилососів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mega-Max.ua, База Автозвука, 130.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на автопилососи від таких популярних виробників, як Coido, Electrolux або Alca.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу автопилососів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, прибирання, число ступенів фільтрації, джерело живлення. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати автопилососи за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані автопилососи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на автопилососи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 756 грн.

Philips FC 6149

0 голосів
Середня ціна: 2 679 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 624 грн.

Hoover MBC500UV 011

0 голосів
Середня ціна: 3 111 грн.

ручной пылесос сухая уборка без мешка (с циклонным фильтром) 26.5x18.5x34 см, 2.20 кг пылесборник на 0.4 л работа от сети потребляемая мощность 500 Вт

Sencor SVC190B

0 голосів
Середня ціна: 784 грн.

Sencor SVC190B - Аккумуляторный пылесос До 15 минут работы без зарядки Моющийся воздушный фильтр Индикатор состояния батареи.

Sencor SVC190R

0 голосів
Середня ціна: 686 грн.

Sencor SVC190R - Аккумуляторный пылесос До 15 минут работы без зарядки Моющийся воздушный фильтр Индикатор состояния батареи.

HEYNER 243

0 голосів
Середня ціна: 1 890 грн.

HEYNER 240 CyclonicPower

0 голосів
Середня ціна: 1 044 грн.

Clatronic AKS 827

0 голосів
Середня ціна: 821 грн.

автомобильный, уборка: сухая, циклонный фильтр, регулятор мощности нет, щелевая; щетка

Вакуумный пылесос для авто Vacuum Cleaner 12В

0 голосів
Середня ціна: 252 грн.

   Многие автомобилисты в салоне машины убираются самостоятельно, потому как грязь и мусор скапливается очень быстро и незаметно. Вакуумный пылесос для авто -  отличный подарок для любого автомобилиста! Убраться в  автомобиле без лишних хлопот и пустой траты времени и средств...

Де купити?

Protovar.com.ua
1 299 грн.

Sencor SVC 190 W

0 голосів
Середня ціна: 1 299 грн.

ручной аккумуляторный пылесос сухая уборка без мешка (с циклонным фильтром) 10x38x12.2 см время работы от аккумулятора до 15 мин потребляемая мощность 45 Вт

Alca 221 000

0 голосів
Середня ціна: 480 грн.

Alca 221 000 - автопылесос Автопылесос 12 В Смываемый фильтр и 3-метровый кабель для подключения к прикуривателю