Допомога силам АТО

Автомобільні компресори

Вітаємо вас у каталозі автомобільних компресорів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, База Автозвука, Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на автомобільні компресори від таких популярних виробників, як Coido, Alca або VITOL.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу автомобільних компресорів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити автомобільні компресори за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані автомобільні компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на автомобільні компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Chameleon AC-200

0 голосів
Середня ціна: 1 154 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

ParkCity CQ-3

0 голосів
Середня ціна: 984 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

ParkCity CQ-4

0 голосів
Середня ціна: 1 692 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

Ryobi R18I-0

0 голосів
Середня ціна: 1 872 грн.

Как и другие товары японской фирмы RYOBI аккумуляторный компрессор R18I-0 совмещает в себе практичность, производительность, высочайшее качество и, конечно же, продуманный стильный дизайн в классических для данного производителя салатово-черных тонах. Данная модель отлично подойдет для...

Штурмовик Компрессор автомобильный АС-30

0 голосів
Середня ціна: 460 грн.

Компрессор автомобильный Штурмовик АС-30 Автомобильный компрессор Штурмовик АС-30 — очень практичное устройство, отличающееся повышенной производительностью (этому способствует увеличенный диаметр поршня). Под металлическим корпусом модели АС-30 скрыт мощный электродвигатель...

Uragan 12В, 7 Атм, 35 л/мин.

0 голосів
Середня ціна: 488 грн.

Coido 2116

0 голосів
Середня ціна: 385 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

Elegant Force Compact 100 080

0 голосів
Середня ціна: 579 грн.

Elegant Force Compact 100 080 - Компрессор Количество поршней: 1 Напряжение: 12В Время беспрерывной работы: 20мин. Максимальное давление: 7Атм Продуктивность: 35л/мин Максимальный потребляемый ток: 10А Рабочая температура: -40C +60C Мощность: 150Вт Длина шланга: 1,2м Длина кабеля питания: 2,7м.

Uragan 90120 12В, 7 Атм, 37 л/мин.

0 голосів
Середня ціна: 484 грн.

VITOL Ураган КА-У12051

0 голосів
Середня ціна: 702 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.