Допомога силам АТО

Автоіонізатори

Ласкаво просимо до каталогу автоіонізаторів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Цезарь, Mobilluck.com.ua, Сezar.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на автоіонізатори від таких популярних виробників, як Orion, SSR або Oregon Scientific.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу автоіонізаторів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати автоіонізатори за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані автоіонізатори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на автоіонізатори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Автомобильный очиститель воздуха AirComfort GH-2130

0 голосів
Середня ціна: 1 643 грн.

Особенности и преимущества очистителя воздуха Air Comfort GH-2130 Система блокировки микрочастиц - запатентованная нано технология. Являясь полимером с фиксированным статическим зарядом, превосходит обычные фильтры, поскольку помимо традиционного механического захвата частиц система 3M Filtrete...

Автомобильный очиститель воздуха Air Comfort GH-2121

0 голосів
Середня ціна: 822 грн.

ОСОБЕННОСИ И ПРЕИМУЩЕСТВА: Встроенная УФ-лампа обрабатывает воздух, проходящий сквозь прибор, нейтрализуя бактерии, аллергены и вирусы. Дополнительная стерилизация воздуха достигается за счет взаимодействия Уф-лампы с фотокаталитическим нано-фильтром ( TiO2) Высокопроизводительный...