Допомога силам АТО

Пульсометри

Вітаємо вас у каталозі пульсометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Sportcity.com.ua, Mobilluck.com.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пульсометри від таких популярних виробників, як Maniquick, SUUNTO або Beurer.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пульсометрів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити пульсометри за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пульсометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пульсометри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Sigma PC 26.14 Blue

0 голосів
Середня ціна: 2 085 грн.

Выбираете где купить? Мы доставим пульсометр без предоплаты и с гарантией даже на Говерлу. Оплата при получении, а по Киеву еще и бесплатная доставка.

Polar Speed Cadence Bluetooth Sensor

0 голосів
Середня ціна: 2 080 грн.

Набор включает Bluetooth-датчики Polar, которые измерят вашу скорость на велосипеде, преодоленное расстояние и частоту вращения педалей. Широкая совместимость позволяет просматривать статистику в большинстве популярных фитнес-приложений. Датчик частоты педалирования и датчик скорости Polar...

Timex RUN Trainer 2.0 S&D (Tx5k742)

0 голосів
Середня ціна: 4 778 грн.

Особенности: Пол: Мужские, Женские Стиль часов: Спорт Тип механизма: Кварцевый Водонепроницаемость: 50 M (165 Foot) Ширина корпуса: 45.

Polar V800

0 голосів
Середня ціна: 780 грн.

Polar V800 BL

0 голосів
Середня ціна: 11 812 грн.

Оптимальный выбор для профессионалов и увлеченных спортсменов, которые стремятся добиться максимальной эффективности тренировок. Комплектация: Пульсометр Polar V800 Датчик частоты сердечных сокращений Polar H7 Индивидуальный USB-кабель Руководство по началу работы с Polar...

Polar H7 Pink

0 голосів
Середня ціна: 1 809 грн.

Polar FT2 blu

0 голосів
Середня ціна: 1 530 грн.

Легкое начало тренировок Для начинающих спортсменов и легкого начала тренировок. Отображение сердечного ритма на большом хорошо читаемом дисплее Помогает улучшить ваш фитнес-уровень с помощью автоматического определения целевых зон сердечного ритма Отображение итогов последней тренировки ...

Polar A360 white, S

0 голосів
Середня ціна: 4 050 грн.

Фитнес трекер Polar A360 white, S Это первая модель компании Polar оснащена монитором сердечного ритма на запястье и помощником Polar для оптимизации тренировок. Устройство также имеет функцию отслеживания активности в режиме 24/7. Цветной TFT тач-дисплей 1,18" с разрешением 80x160 пикселей...

Polar BLUTOOTH STRIDE SENSOR

0 голосів
Середня ціна: 1 950 грн.