Допомога силам АТО

Пульсометри

Вітаємо вас у каталозі пульсометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Sportcity.com.ua, Mobilluck.com.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пульсометри від таких популярних виробників, як Maniquick, SUUNTO або Beurer.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пульсометрів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити пульсометри за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пульсометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пульсометри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Sigma RC MOVE White

0 голосів
Середня ціна: 4 278 грн.

Выбираете где купить? Мы доставим пульсометр без предоплаты и с гарантией даже на Говерлу. Оплата при получении, а по Киеву еще и бесплатная доставка.

Sigma PC 22.13 Woman Grey

0 голосів
Середня ціна: 1 578 грн.

Выбираете где купить? Мы доставим пульсометр без предоплаты и с гарантией даже на Говерлу. Оплата при получении, а по Киеву еще и бесплатная доставка.

Polar Wearlink +, XS-S

0 голосів
Середня ціна: 286 грн.

Очень удобный эластистичный ремешок для вашего беспроводного передатчика Polar        

Polar G1 GPS

0 голосів
Середня ціна: 1 690 грн.

GPS-датчик Polar G1 измеряет скорость/темп и пройденное расстояние, например, для бега и велоспортаДиапазон измерения скорости – 0-199км/ч, 0-123.6миль/чСовместим с Polar RS300X, FT80, FT60 и более новыми моделями

Polar G3 GPS

0 голосів
Середня ціна: 1 690 грн.

Датчик соединяется c монитором и позволяет проводить измерение скорости и дистанции для различных видов спорта, помимо бега: велоспорта, беговых лыж, лыжероллеров Идеальное решение для измерения скорости и дистанции при занятиях спортом на любой поверхности (земля, снег, вода)Встроенный чипсет на...

Beurer PM26

0 голосів
Середня ціна: 1 199 грн.

Beurer PM45

0 голосів
Середня ціна: 1 329 грн.

Beurer PM62

0 голосів
Середня ціна: 1 649 грн.

Polar V650

0 голосів
Середня ціна: 6 750 грн.

Первая модель Polar цветным touch screen дисплеем. Большой экран диагональю более 7 см! и такое же простое сенсорное управление как на современных смартфонах делает этот велокомпьютер лучшим в своём классе! Встроенный GPS позволяет записывать ваш маршрут. Встроенный барометр позволяет точно...

Polar A300 black HR

0 голосів
Середня ціна: 3 172 грн.

Комплектация: Тренировочный компьютер A300 Датчик частоты сердечных сокращений Polar H7 USB-кабель Руководство по началу работы с Polar A300 Гарантийный талон – 2 года (официального сервисного центра в Киеве) Характеристики: Тренировочные функции Дневник...