Допомога силам АТО

Пульсометри

Вітаємо вас у каталозі пульсометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Sportcity.com.ua, Mobilluck.com.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пульсометри від таких популярних виробників, як Maniquick, SUUNTO або Beurer.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пульсометрів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити пульсометри за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пульсометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пульсометри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Polar RCX5 RD

0 голосів
Середня ціна: 6 682 грн.

Основные функции    Функция ZoneOptimizer поможет Вам тренироваться с правильной интенсивностью Функция Спортивные профили (Sport Profiles) гарантирует быстрое переключение между различными видами спорта Улучшает показатели при помощи Программы тренировки выносливости. Можно загрузить...

Polar T31C

0 голосів
Середня ціна: 1 161 грн.

Кардиопередатчик Polar для большинства моделей пульсометров Необслуживаемый корпус. Возможно использование в воде Подходит для большинства кардиотренажеров (беговые дорожки, орбитреки) Регулируемый ремешок размеров M-XXL

Beurer PM80

0 голосів
Середня ціна: 2 819 грн.

Medisana PM 150 connect 79457

0 голосів
Середня ціна: 3 860 грн.

MIO Alpha 2 Yellow

0 голосів
Середня ціна: 3 749 грн.

Выбираете где купить? Мы доставим пульсометр без предоплаты и с гарантией даже на Говерлу. Оплата при получении, а по Киеву еще и бесплатная доставка.

Polar A360 black, L

0 голосів
Середня ціна: 4 500 грн.

Фитнес трекер Polar A360 black, L Это первая модель компании Polar оснащена монитором сердечного ритма на запястье и помощником Polar для оптимизации тренировок. Устройство также имеет функцию отслеживания активности в режиме 24/7. Цветной TFT тач-дисплей 1,18" с разрешением 80x160 пикселей...

Polar A360 black, S

0 голосів
Середня ціна: 4 500 грн.

Фитнес трекер Polar A360 black, S Это первая модель компании Polar оснащена монитором сердечного ритма на запястье и помощником Polar для оптимизации тренировок. Устройство также имеет функцию отслеживания активности в режиме 24/7. Цветной TFT тач-дисплей 1,18" с разрешением 80x160 пикселей...

Polar SOFT STRAP BLU, размер M-XXL

0 голосів
Середня ціна: 516 грн.

Polar H2, размер XS-S

0 голосів
Середня ціна: 1 857 грн.