Допомога силам АТО

Пульсометри

Вітаємо вас у каталозі пульсометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Sportcity.com.ua, Mobilluck.com.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пульсометри від таких популярних виробників, як Maniquick, SUUNTO або Beurer.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пульсометрів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити пульсометри за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пульсометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пульсометри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Beurer PM 200+

0 голосів
Середня ціна: 3 329 грн.

Пульсомер-комплект для Вашего смартфона

Polar Wearlink +, XS-S

0 голосів
Середня ціна: 286 грн.

Очень удобный эластистичный ремешок для вашего беспроводного передатчика Polar        

Beurer PM62

0 голосів
Середня ціна: 1 729 грн.

Polar LOOP pur

0 голосів
Середня ціна: 2 227 грн.

Путеводитель по активному образу жизни помогает вам поддерживать активность в течение всего дня Функция «Польза активности» предоставляет обратную связь о вашей ежедневной, еженедельной и ежемесячной активности Отображает ежедневную активность, сожженные калории, пройденные шаги и время...

Polar FT60 lil

0 голосів
Середня ціна: 3 600 грн.

Недельная программа тренировок Для тех, кто предан своим тренировкам – программа Polar Star Training подскажет вам интенсивность нагрузок во время тренировок и их количество. Строит программу тренировок в соответствии с вашими личными целями и ставит новые цели для недельных тренировок ...

Polar SOFT STRAP, размер XXXL

0 голосів
Середня ціна: 520 грн.

Polar SOFT STRAP, размер XS-S

0 голосів
Середня ціна: 520 грн.

Polar M450 COVER YEL GEN

0 голосів
Середня ціна: 416 грн.

Polar M450 COVER RED GEN

0 голосів
Середня ціна: 416 грн.

Де купити?

Z-Bike.com.ua
957 грн.

Sigma Sport

0 голосів
Середня ціна: 1 440 грн.

Самый простой пульсометр в новом дизайне и 5 цветах! Следите за своим пульсом ежедневно! Пульсометр Sigma Sport PC 3.11, простое управление с помощью мультифункциональной клавиши, чёткий дисплей. Модель PC 3.11 станет отличным помощником для тех, кто стремится получать удовольствие и результат от...