Допомога силам АТО

Глюкометри

Вітаємо вас у каталозі глюкометрів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, CHIBIS.ua, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на глюкометри від таких популярних виробників, як GAMMA, Longevita або Wellion.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу глюкометрів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити глюкометри за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані глюкометри за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на глюкометри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Longevita Глюкометр

0 голосів
Середня ціна: 419 грн.

Торговая марка: Longevita (Великобритания) Страна : Великобритания Производитель: Китай Память : 180 измерений Единицы измерения: Милимоль на литр Диапазон измерений: 1,66-33,3 ммоль/л Тест-полоски: В комплекте 25 шт Ланцетное устройство: Есть в комплекте Компактный футляр для хранения и...