Допомога силам АТО

Алкотестери

Раді вітати вас в каталозі алкотестерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Top Shop, База Автозвука, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на алкотестери від таких популярних виробників, як AlcoSafe, DESO або Falcon.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу алкотестерів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати алкотестери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані алкотестери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на алкотестери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

АлкоФор для алкотестера

0 голосів
Середня ціна: 8 грн.

АлкоФор - Мундштук к алкотестера

Alcoscan MP1000

0 голосів
Середня ціна: 10 грн.

AlcoScan MP1000 - Мундштук к алкотестеру

DESO Алкотестер ALT-04

0 голосів
Середня ціна: 215 грн.

Алкотестер цифровой с LCD часами и подсветкой ALT-13S

0 голосів
Середня ціна: 276 грн.

Этот компактный портативный алкотестер предназначен для индивидуального бытового измерения уровня алкоголя. Используя его, Вы всегда сможете определить, сколько алкоголя содержится в Вашем организме. Содержание алкоголя отображается в двух стандартах измерения: г/л и% BAC. Прямой процесс...

DESO Алкотестер ALT-07S

0 голосів
Середня ціна: 290 грн.

Алкотестер

0 голосів
Середня ціна: 297 грн.

Актуальность применения алкотестера оправданна в случаях массового контроля работников компаний и фирм на предмет их освидетельствования на алкогольное опьянение во время исполнения рабочих обязанностей. Пристальное внимание этому вопросу уделяется на режимных и автотранспортных предприятиях,...

Алкотестер цифровой с LCD часами

0 голосів
Середня ціна: 306 грн.

   Алкотестер применяется для персонального измерения уровня опьянения, контроля сотрудников, водителей, рабочих, контроля детей. Детальное описание товара Этот компактный портативный алкотестер предназначен для индивидуального бытового измерения уровня алкоголя. Используя его, Вы...

Тестер на алкоголь Clatronic 3605 AT

0 голосів
Середня ціна: 425 грн.

Тестер на алкоголь Clatronic 3605 AT Компактный портативный алкотестер предназначен для индивидуального бытового измерения уровня алкоголя. Используя его, вы всегда сможете определить, сколько алкоголя содержится в вашем организме. Характеристики   Оснащен двойным ЖК-дисплеем. ...

DESO Алкотестер ALT-27S

0 голосів
Середня ціна: 542 грн.