Допомога силам АТО

Алкотестери

Раді вітати вас в каталозі алкотестерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Top Shop, База Автозвука, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на алкотестери від таких популярних виробників, як AlcoSafe, DESO або Falcon.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу алкотестерів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати алкотестери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані алкотестери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на алкотестери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

АлкоФор для алкотестера

0 голосів
Середня ціна: 8 грн.

АлкоФор - Мундштук к алкотестера

Alcoscan Алкотестер AL 9010

0 голосів
Середня ціна: 9 937 грн.

Специальный алкотестер AlcoScan AL 1100 F

0 голосів
Середня ціна: 9 450 грн.

     Процесс проведения анализа выдыхаемого воздуха происходит в виде сигналов светодиодов в  AlcoScan AL 1100F, которые сопровождаются соответствующим акустическим сигналом. Очень быстрый в работе, поэтому его уникальность раскрывается при работе «на потоке», т.к....

АлкоФор Алкотестер 405

0 голосів
Середня ціна: 6 040 грн.

Специальный алкотестер АлкоФор s40

0 голосів
Середня ціна: 16 290 грн.

Модель алкотестера АлкоФор s40 предназначена исключительно для применения на предприятиях. Данная модель алкотестера обладает самой большой пропускной способностью до 12 человек в минуту. Аналогов данной модели алкотестера нет. Алкотестер имеет возможность формирования управляющего...

Алконт Алкотестер 01 СУ

0 голосів
Середня ціна: 4 273 грн.

Персональный алкотестер AlcoScan AL 2500

0 голосів
Середня ціна: 1 110 грн.

    Персональный Алкотестер AlcoScan AL 2500 без сомнения радует глаз стильным дизайном. Процесс тестирования проводится без мундштука в алкотестере AL 2500. Прибор можно применять даже в темноте, так как результаты выводятся на подсвеченном дисплее. Итоги теста...

Alcoscan Алкотестер AL7000

0 голосів
Середня ціна: 2 330 грн.

Персональный алкотестер AlcoScan AL 2600

0 голосів
Середня ціна: 1 140 грн.

     AlcoScan AL 2600 это персональная модель алкотестера предназначенная исключительно для персонального применения. В основе алкотестера лежит качественный полупроводниковый сенсор, который обеспечивает хорошую точность и высокую стабильность показаний с истечением срока времени....

Alcoscan Алкотестер AL9000L

0 голосів
Середня ціна: 4 730 грн.